ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

ТОВАРИ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ

Товар належної якості може бути обмінений на аналогічний товар за умови, що придбаний товар не підійшов покупцеві за габаритами, фасоном, формою, забарвленням, розміром або комплектацією. Повернуті та обмінені можуть бути лише товари в ідеальному стані, які не використовувались, якщо збереженне пакування і всі наявні додатки (ярлики, етикетки і т.д.) та документ, що підтверджує оплату товару (товарний чек або квитанція).

 

Якщо придбаний Вами товар виявився неналежної якості внаслідок виробничого браку, Ви можете повернути його і обміняти на аналогічний товар належної якості. Для здійснення обміну / повернення товару Вам необхідно звернутися до нас протягом 14 днів з моменту його отримання відповідно Законом України "Про захист прав споживачів".

 

Для оформлення Вам необхідно:

Повернення грошових коштів здійснюється тільки на картковий рахунок клієнта протягом терміну до 3 днів після отримання товару.

 

Ми змушені будемо відмовити Вам у поверненні / заміні товару на новий якщо:

  • З моменту покупки / отримання товару пройшло більше 14 днів.
  • При перевірці якості продукту виявлені дефекти, які порушують умови гарантійного обслуговування (потрапляння рідини, і ін.).
  • Зрізані ярлики та етикетки.
  • Товар використовувався і не має товарного вигляду.

У разі відмови Покупця від приймання товару з причин, не пов'язаних з неналежною якістю товару, покупець зобов'язаний оплатити послуги доставки. Уточняйте наявність товару і ціни. Колір може відрізнятися від відображуваного на екрані. Якщо розмір або колір Ви не змогли вибрати, напишіть свої побажання в рядку «Додати коментар» на сторінці оформлення завмовлення. Ми страхуємо відправлений вантаж на повну вартість! Тому, в разі пошкодження або втрати товару перевізник повністю компенсує його вартість. Від повної вартості страховки залежить сума доставки. У разі якщо Ви хочете ризикнути - ми можемо на Ваше прохання вказати меншу вартість, в такому випадку претензії по комплектності і цілісності не приймаються.

 

Будь-які деталі, що цікавлять можна дізнатися у менеджера за контактними телефонами інтернет-магазину.